Paintball Hardcore oferta

kawalerski

Eventy Firmowe, Imprezy Integracyjne

Praca zespołowa kluczem do sukcesu!

Organizujemy eventy firmowe, imprezy integracyjne, wycieczki szkolne, czy też zwyczajne urodziny. Warunkiem jest zebranie co najmniej 8-osobowej ekipy chcącej się dobrze bawić i spędzić aktywnie czas. Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalną pomoc w planowaniu imprezy. Zawsze polecamy uczciwych i solidnych partnerów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Cennik Paintballa

Pan młody paintball

Wieczory kawalerskie

Ostatnie chwile na wolności w doborowym towarzystwie

Paintball idealnym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego, zapewnia panu młodemu doskonałą zabawę poprzez świętowanie ostatnich chwil na wolności w doborowym towarzystwie. Pomagamy również w organizacji noclegu, transportu oraz kateringu na imprezie.

Cennik Paintballa

SplatMaster

SplatMaster - paintball dla najmłodszych

Paintball dla najmłodszych(nawet od 9 roku)

SplatMaster to po prostu paintball dla najmłodszych w bardziej bezpiecznym wydaniu. Sprzęt - markery w odróżnieniu od standardowego paintballa napędzane są energią kinetyczną sprężyny, a nie gazem pod ciśnieniem, przez co prędkość i siła miotanych kulek jest znacznie mniejsza. Kulki tak jak w paintballu są wypełnione farbą, jednak są one dużo mniejsze, wszystko jest tak skonstruowane, aby dostarczyć jak najwięcej frajdy dzieciaczkom, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Zorganizuj swojemu dziecku wymarzone urodziny - Niezapomniane wrażenia dla dzieci już od 9 roku życia!

Cennik SplatMaster

Paintball nocny

Paintball nocny

Ekscytująca, pełna wrażeń nocna rozgrywka

Jeżeli szukacie czegoś mocniejszego, to gwarantujemy że nocny paintball spełni wasze oczekiwania. Zasady są podobne jak w przypadku zwykłego paintballa, jednak tym razem jesteście również wyposażeni w specjalne światła taktyczne, które pozwolą wam prowadzić nocną rozgrywkę.

Cennik Paintball nocny

Paintball Leśny

Paintball leśny, Imprezy plenerowe, między innymi Sielpia oraz Chańcza

Sam zaproponuj miejsce rozgrywki lub zdaj się się na nas w wyborze lokalizacji!

Nie lubisz wracać 2 razy w to samo miejsce? Świetnie trafiłeś - z nami poznasz nowe lokacje. Jeżeli nudzi Cię już ten sam poligon paintballowy sprawdź się w nowym terenie - opuszczony kamieniołom lub ruiny starych fortyfikacji dostarczą niezapomnianych przeżyć. Organizujemy paintball leśny także w miejscowościach Sielpia, Chańcza, Borków w okolicach zbiorników wodnych. Pomagamy w poszukiwaniu noclegów i organizacji innych* atrakcji - doskonała oferta na Wieczór kawalerski!

Cennik paintball leśny

Tippmann 98

Wypożyczalnia sprzętu paintballowego

Najniższe ceny!

Szczegóły ustalamy telefonicznie

Cennik wynajmu sprzętu

vouchery na paintball

Podaruj bliskim zastrzyk adrenaliny

Idealne na prezent

Zapraszamy do zakupu vouchera wszystkie osoby chcące indywidualnie spróbować paintballa, ale z uwagi na charakter rozrywki potrzebują większej grupy osób. Aby zrealizować voucher należy zgłosić do nas z dwutygodniowym wyprzedzeniem preferowany termin i miejsce rozgrywki, a my zajmiemy się resztą. Ponadto organizujemy cyklicznie otwarte imprezy jak Hardcorowe Malowanie, na których można zrealizować kupon.

Cennik Voucherów

Bumper Ball

Bumper Ball

A może masz już dość paintballa i chcesz spróbować czegoś nowego?

"Stań za sterami" wielkiej kuli wypełnionej powietrzem, wewnątrz której żadne zderzenia, upadki, skoki, odbicia... nie będą Ci straszne. Dostarczamy wam nietuzikowej zabawy w postaci rozgrywki piłki nożnej, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

Cennik Bumper Ball

Celowanie do tarczy

Celowanie do tarczy na Twojej imprezie

Świetna zabawa także dla najmłodszych

Celowanie do tarczy za pomocą markerów paintballowych lub replik ASG odbywa się na specjalnie zabezpieczonym terenie, na którym do woli możesz rywalizować z innymi uczestnikami celując do tarczy oddalonej o 10 metrów kulkami wypełnionymi farbą. Jest to idealna atrakcja na festyny oraz imprezy plenerowe. Na zwycięzców zawsze czekają specjalne nagrody.

Cennik celowania do tarczy

speedball

Imprezy zewnętrzne - speedball

Paintball gdziekolwiek zechcesz

Zapewniamy obsługę paintballową imprez plenerowych Twojej firmy! Potrzebujemy jedynie pustego placu do rozstawienia przenośnego pola paintballowego. W tych warunkach przeprowadzimy turniej speedballowy, w którym udział wezmą pracownicy Twojej firmy.
Możemy również zorganizować paintball leśny w miejscu wskazanym przez Ciebie. Dostarczy to dodatkowych atrakcji imprezie, pozwoli uczestnikom lepiej się zintegrować oraz doskonalić umiejętności pracy zespołowej.

Cennik Speedball

Transport

Transport - wynajem busa 9 osobowego

Możemy zapewnić Ci transport podczas organizowanych przez nas imprez w okolicach Kielc, warunki każdorazowo ustalane są indywidualnie. Jeżeli natomiast planujesz kawalerskiego tripa ze swoją 9 osobową kompaniją, to możesz wynająć od nas busa, pamiętaj w pakiecie z paintballem zawsze będzie taniej!

Cennik Transport

Katering, girll lub ognisko

Na życzenie, naszym gości serwujemy przysmaki z grilla

Korzystamy również z usług kateringowych Karczmy 4 Konie

Katering Karczma 4 Konie:


Profesjonalna obsługa fotograficzna

Nagrania z kamerki GoPro, drona (quadrocopter) i inne.

Rezerwacja telefoniczna


MK Bowling Kielce & Kosmos Club

Dla naszych Klientów specjalna, promocyjna oferta na organizacje imprezy w MK Bowling Kielce & Kosmos Club.

Rezerwacja telefoniczna

Transport - warunki ustalane indywidualnie

<